Cabinet

Trevor Klingensmith

Trevor Klingensmith

Historian

Nick Crum

Nick Crum

Corresponding Sec.

Neel Patel

Neel Patel

Recording Secretary

John Crone

John Crone

Treasurer

Brian Hand Jr.

Brian Hand Jr.

President

Chapter brothers

Kyler Lin

Kyler Lin

Pig Dinner Chair

Alex Crane

Alex Crane

Brother

Nolan Golden

Nolan Golden

Brotherhood Co-Chair

Nick Crum

Nick Crum

Greek Sing Chair

Robert Bilodeau

Robert Bilodeau

Scholarship Chair

Day'Quon Henderson

Day'Quon Henderson

Philanthropy

Liam Neary

Liam Neary

Bylaws Chair

Nicholas Lehman

Nicholas Lehman

Service Chair

Ty Chasen-Buckley

Ty Chasen-Buckley

Risk Management Chair

Jefferson Leonata

Jefferson Leonata

Social Media Chair

David Li

David Li

Cathy Standard Chair

Brendan Ford

Brendan Ford

Service Chair

Price Marlow

Price Marlow

IFC Representative

Carter Moriarity

Carter Moriarity

Cathy Standards Chair

Jacob Spindell

Jacob Spindell

Brother

John Cankar

John Cankar

New Member Educator

Luke Kopriva

Luke Kopriva

New Member Education Chair

Matthew Musi

Matthew Musi

Social Chair

Aaryan Gaiikwad

Aaryan Gaiikwad

Finance Chair

Garret Seiber

Garret Seiber

Brother

Adam Johnson

Adam Johnson

Awards Chair

Owen Marty

Owen Marty

Bylaws Chair

Elijah Alfieri

Elijah Alfieri

New Member Education

Thomas Putney

Thomas Putney

Recruitment Chair

Lucas Zhu

Lucas Zhu

Brother

Rohan Ghosh

Rohan Ghosh

Apparel Chair

Gavin Zieber

Gavin Zieber

Greek Sing Chair

Gilbert Hribal

Gilbert Hribal

Campus Events Chair

Shishir Timsina

Shishir Timsina

Brother

Harry Barnes

Harry Barnes

Brother

Jack Foley

Jack Foley

Undergraduate Archon

Bo Gothel

Bo Gothel

Brotherhood Co-Chair

Jason Casperson

Jason Casperson

Brother

Recent Graduates

Bryan Trew

Bryan Trew

Class of 2017

Aaron Hoke

Aaron Hoke

Class of 2019

Max Johnson

Max Johnson

Class of 2020

Andrew Tichy

Andrew Tichy

Class of 2020

Daniel Funari

Daniel Funari

Class of 2020

George Aivaliotis

George Aivaliotis

Class of 2021

Wyatt Macejka

Wyatt Macejka

Class of 2018

Ryan Rosenbaum

Ryan Rosenbaum

Class of 2019

Nick Brigham

Nick Brigham

Class of 2020

Colin Loiacono

Colin Loiacono

Class of 2020

Sal Richetti

Sal Richetti

Class of 2020

Nate Barnes

Nate Barnes

Class of 2021

Kyle Jennings

Kyle Jennings

Class of 2018

Matthew Fuller

Matthew Fuller

Class of 2019

Sagar Rawal

Sagar Rawal

Class of 2020

Alec Mertz

Alec Mertz

Class of 2020

Sam Kelly

Sam Kelly

Class of 2021

Brock Gresock

Brock Gresock

Class of 2021

Wesley Keck

Wesley Keck

Class of 2019

Albert Tanjaya

Albert Tanjaya

Class of 2020

James Kaatz

James Kaatz

Class of 2020

Kyle Snyder

Kyle Snyder

Class of 2020

Bobby Cheung

Bobby Cheung

Class of 2021

Nick Moody

Nick Moody

Class of 2021

Eishan Ashwat

Eishan Ashwat

Class of 2019

John Coyle IV

John Coyle IV

Class of 2020

Justin Trainor

Justin Trainor

Class of 2020

Zechariah Brown

Zechariah Brown

Class of 2020

Antonio Fiocca

Antonio Fiocca

Class of 2021

Andrew Wang

Andrew Wang

Class of 2021